Contactpersonen EZ

U bevindt zich op: Home > Ondernemen > Ondernemen in IJsselstein

De gemeente IJsselstein heeft een bedrijvenadviseur in dienst en een beleidsmedewerker economische zaken. Hier vindt u de contactgegevens van deze personen.

Bedrijvenadviseur

Het bestaande bedrijfsleven én startende ondernemers kunnen voor informatie, advies en begeleiding bellen met de bedrijvenadviseur, Hennie van den Burg, (030) 686 17 45 of h.vd.burg@ijsselstein.nl. Zij is aanwezig op maandag, woensdag en vrijdag van 9.30 tot 16.00 uur.

U kunt terecht met vragen als:

  • Ik ga een bedrijf beginnen. Bij welke instanties en afdelingen moet ik zijn?
  • Ik wil mijn bedrijf verbouwen, welke vergunningen heb ik nodig?
  • Wat staat er in het bestemmingsplan over een bepaald perceel?

Beleidsmedewerker Economische Zaken

Heeft u vragen over de economische situatie in IJsselstein of over het economisch beleid, dan kunt u contact opnemen met Marleen Kalden, beleidsmedewerker Economische Zaken. Zij is bereikbaar via (030) 686 1694 of m.kalden@ijsselstein.nl. Haar werkdagen zijn maandag tot en met woensdag.